SAUNY NA WYMIAR

Fota1mini

Indywidualny Projekt - Sauny NEXONI®

Sauny NEXONI® zmieniają wizje w projekt i realizacje. Satysfakcja naszych klientów to nasz wspólny sukces, a jego osiągniecie możliwe jest tylko wtedy, gdy całość projektu związanego z inwestycją jest gruntownie przygotowana.

Od pierwszego kontaktu nasi klienci ściśle współpracują ze specjalistami tak, aby ostateczna wizja była wspólna i wynikała z doświadczenia specjalistów oraz oczekiwań inwestora. Innowacyjne i nowatorskie technologie Saun NEXONI® sprawiają, że możemy spełniać marzenia o wyjątkowych przestrzeniach i podkreślać indywidualny charakter projektowanych wnętrz. Unikatowe wykończenia sprawiają, iż Sauny NEXONI® stają się ważnym elementem wystroju. Projektujemy sauny na wymiar w każdym, nawet najdrobniejszym elemencie.

Sauny na wymiar

Naszym klientom oferujemy kompleksowe  doradztwo. Wiedza ta umożliwia  podejmowanie racjonalnych decyzji związanych z inwestycją w strefę SPA oraz wdrożenie skutecznych programów zgodnie z misją firmy: Sauny - ŹRÓDLEM ENERGII I RELAKSU.

Dla firm, inwestujących w rozwój przestrzeni SPA & Wellness, opracowujemy strategie promocji oraz budujemy programy lojalnościowe i pakiety usług. Wspieramy rekrutacje personelu i wprowadzamy programy szkoleniowe, powiązane z wdrażaniem systemów motywacyjnych dla pracowników.

 

Specjalizujemy się w doradztwie ukierunkowanym na kreowanie zdrowego stylu życia poprzez promowanie skutecznych form relaksu i odnowy biologicznej.

Ważnym składnikiem usług tego rodzaju jest  kompleksowe doradztwo w zakresie projektowania przestrzeni przeznaczonych na strefę relaksu. W oparciu o najnowsze trendy opracowujemy koncepcje SPA. Prezentujemy najnowsze technologie, będące na rynku oraz wiodące marki, co w znacznej mierze ułatwia wybór naszym klientom.