PAROWE SAUNYSPA

Łaźnie parowe SaunySpa to ciekawe wzornictwo i wysoka jakość użytych komponentów. Uwzględniając poziom wilgoci w tego typu pomieszczeniach stosujemy system z wykorzystaniem paro – i wodoodpornych materiałów, pokrytych dekoracyjnym wykończeniem, m.in. z płytek ceramicznych i kamieni.

SaunySpa - PAROWE są alternatywą lub uzupełnieniem dla tradycyjnych saun. Zapewniamy kompleksową obsługę:

  • profesjonalne doradctwo
  • przygotowanie projektu
  • nadzór wykonawczy
  • serwis

Oferujemy łaźnie parowe o ciekawym wzornictwie i wysokiej jakości użytych materiałów. Uwzględniając poziom wilgoci w tego typu pomieszczeniach stosujemy system z wykorzystaniem paro – i wodoodpornych materiałów, pokrytych dekoracyjnym wykończeniem, m.in. z płytek ceramicznych i kamieni. Skuteczność ochrony powierzchni przed działaniem wody połączyliśmy ze szczelnością pomieszczenia, które jest podstawowym warunkiem prawidłowego funkcjonowania łaźni. Łaźnia parowa posiada zbawienny wpływ na ludzki organizm i jest zalecana wszystkim, bez względu na wiek i kondycję fizyczną. Wilgotne ciepłe powietrze udrażnia także drogi oddechowe, skutecznie zwalczając katar i kaszel. Oddziaływanie łaźni w porównaniu z saunami odbywa się w łagodniejszy sposób, co jest uwarunkowane niższą temperaturą i udziałem pary. Warto pamiętać, że ten typ rekreacji pełni również ważną rolę kulturową, ugruntowaną wielowiekową tradycją w różnych rejonach świata.

Specjalnie dla naszych klientów przygotowaliśmy kompleksowe wyposażenie przestrzeni łaźni parowej Proponowane przez nas akcesoria cechuje trwałość, wysoki poziom estetyczny oraz dobra jakość wykonania, co gwarantuje Państwu komfort i prawdziwą radość z korzystania z łaźni na długi czas.
 

Z myślą o komforcie, przygotowaliśmy różne modele siedziska o ergonomicznym kształcie, które zapewniają prawidłowe, naturalne ułożenie ciała.Produkty firmy SaunySPA ułatwią zaplanowanie seansu, uporządkują poszczególne etapy oraz wzbogacą  rytuał o elementy aromaterapii i leczenia kolorami. Umożliwiamy również montaż głośników a także kompleksowe wykończenie wnętrza, obejmujące dodatkowe oświetlenie, obudowy lamp, zestawy oparć i inne. Z myślą o  zdrowiu i samopoczuciu opracowaliśmy zestaw koncentratów zapachowych oraz linię naturalnych kosmetyków, dzięki którym przeprowadzą Państwo  całościowy program pielęgnacyjny.