Strefa SPA & Wellness

Kompleksowe wyposażenie SPA

Nasza oferta jest tak skonstruowana, aby zapewnić Państwu maksymalne zadowolenie. Spośród wielu propozycji projektowych i wykonawczych SPA, mogą Państwo wybrać te, które najbardziej odpowiadają Waszym potrzebom, a także wymaganiom Waszych klientów.

Zapewnia szeroki wybór urządzeń do schładzania ciała. Wykonane z wysokiej klasy materiałów, wraz z pozostałymi obiektami tworzą niezbędną infrastrukturę SPA. W tym zakresie mają Państwo do wyboru prysznice klasyczne, kubełkowe, prysznice wrażeń, wanny schładzające oraz groty lodowe.

Dbając o zadowolenie naszych kontrahentów, proponujemy ciekawe aranżacje części wypoczynkowej, nieodzownej podczas korzystania ze SPA. Pomieszczenia relaksu wymaga szczególnej dbałości o komfort i wygodę jego użytkowników. Powinny również zapewnić przyjemne wrażenia estetyczne, które pozytywnie wpływają na samopoczucie osób wypoczywających.

W tym zakresie wyposażamy pomieszczenia w niezbędne urządzenia, gwarantujące swobodny, efektywny relaks. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór leżaków, leżanek, ław wypoczynkowych. W sposób kompleksowy realizujemy również caldaria i tepidaria.